İletişim ve Danışma Hattı: Tel: 0536 950 10 16 Türkçe

Büyü Nedir

 

Büyü Nedir

 

Büyü yüzyıllardır yapıla gelen bir işlemdir. Fiziksel alemde bir şeyleri değiştirmeye güç yetiremeyen insanlar, büyü yoluna başvurarak daha etkin çözümler elde etmiştir. Şu ana kadar papaz büyüsü adı altında büyü yapılacak kişiden parçalar alınarak  ip, saç, tırnak, elbiseler vs.den yararlanılarak yapılan büyülerde %100 başarı elde edilmiştir.  Büyünün iç yüzünü daha iyi anlamak için astral boyutlar cinler alemi hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Cinler aleminde varlığını sürdüren ve ömürleri bizim zamanımıza göre 700 800 yıl olan cin adı verilen varlıklar, belli kabilelere ayrılırlar. Belli işleri yapabilecek güçtedirler. Fiziksel aleme müdahale edebilirler. Ancak bunların özel isimleri özel görevleri vardır. İnsanlar, onlarla zaman zaman iletişime geçerek bilgi alıp vermişlerdir. Maddesel olarak şekilleri yoktur ancak kedi köpek yarasa fare gibi şekillere bürünebilirler. İnsan şekline de bürünebilirler. Büyü işlemi bu varlıkların Salih olanlarını hayırlı işler için kullanmak üzere, belli görevlere sevk etme dir. Kara büyü ise kötü niyetli varlıkları yine bu topluluktan olarak seçip insanların felaketine yol açacak işlemler yaptırmaktır.

 

Büyü Nasıl Yapılır

 

Cin varlıkları da insanlar gibi yerler içerler ürerler. Onların da ihtiyaçları vardır. Bunların neden hoşlandıklarını bilmek, hangi kokuları sevdiklerini bilmek ve onların isimlerini bilmek vefk hazırlamak için gereklidir. Vefk geometrik şekillere bu varlıkların isimleri ile birlikte, büyü yapılacak kişinin bilgilerini eklemekle yapılır. Seçilen hizmetli varlık, seçilen kişiye musallat edilir. Ya hizmet için yada o insanın felaketi için çalışır. Burada büyü yapan medyum hoca işlerin teferruatına inmez ve büyü yapması, işleri başlatır. Süreç artık cinler aleminin etkisine göre ilerler.

Kimler Büyü Yapabilir

Medyum hocalar büyü yapabilir. O yetkinliğe ulaşmak için vefk ilmi remil havas ilmi ledun ailmi astroloji Süryanice Arapça İbranice bile bilmeleri gerekebilir. İlgili cin varlıklarının isimlerini bilmek ve ne iş yapabileceklerini bilmek gerekir. Kişinin burcunu tam olarak tayin edebilmek gerekir. Böylece kötü zaman ve iyi zamanlar tespit edilebilir. İyi zamanlarda gezegenlerin kişi üzerinde pozitif enerjiler yaydığı zamanlardır. Bu zamanlarda vefk hazırlanır.

 

Kimler büyü Yaptırabilir

 

Sıkıntılarını çözmek için başka bir yol bulamayan insanlar, vefk yaptırabilirler. Bunun için deneyimli uzman bir medyum hoca ile çalışmak gerekir.