İletişim ve Danışma Hattı: Tel: 0536 950 10 16 Türkçe

Büyü Bozmak

 

Büyü Bozmak

 

Büyü bozmak
büyü yapma işleminden daha zor bir işlemdir Çünkü
büyü bozma işlemi
gerçekleştirecek olan Medyum hocanın büyü yapma konusunda Yetkin olması gerekir. Bunun için de uzun yıllar vefk yazma konusunda tecrübe kazanmış olmak ilim tahsil etmiş olmak ebced hesabı remil ilmi astroloji ilmi gibi ilimlerde gelişmiş olmak gerekir. Yani
büyü bozma
işlemi büyü yapma işleminden daha karmaşık bir işlemdir. Özellikle papaz büyüsünü bozmak her medyumun harcı değildir.. Bunun nedeni papaz büyüsünde büyü yapılan kişiden özel eşyalar parçalar alınarak ve hatta bazen hayvan atıkları hayvan kanı kemikleri kullanılarak işlemler yapılması nedeniyle papaz büyüsünün bozulması neredeyse imkansızdır.

 

Piyasadaki Büyücüler

 

 Piyasada 72 saatte büyü bozduğunu iddia eden medyumlara itibar etmemek gerekir. Büyü bozma işlemi karmaşık bir işlemdir. Bazı hizmetliler ile irtibata geçmeyi ve bilgi almayı gerektirir. Çünkü bozulması istenen büyü zarar veren büyü olduğu için ve bu etkileri zarar veren hizmetlilerin yapması nedeniyle Bu varlıkların belirlenmesi ve ortaya çıkarılması gerekiyor. Bunu yapabilmek için de söz konusu taifenin tanınması şarttır bunu yapabilmek için de yine bilgi verebilecek hizmetlilere danışmak gerekir. Bu hizmetlilerle ilişki kurabilmek için yine güçlü bir bilgi ve ilim deneyim gerektirir. Bunun için profesyonel medyumlar ve uzun yıllardır bu işle uğraşan medyumlar hocalar işlem yapabilirler. 

 

Cinlerin musallatı Kara büyülerin yapılması ile gerçekleşir bazen de insanlar birdenbire Kaynar suyu lavaboya dökerek ıslak yerlere kaynar su dökerek ya da  ateşe su atarak bu kötü Enerjileri üzerine çekebilirler. Kötü enerjileri savurmak için kuran ayetlerini okumak da etkilidir. Ancak belli sayılarda bazı duaların muntazaman okunması gerekir. Bakır levhalar kullanılarak da vefkler hazırlamak kötü enerjileri def edebilir. Büyü bozmak için önce kişinin üzerinde büyü etkisinin var olup olmadığı da tespit edilmelidir. Kişi birden bire değişik duygular girdabına girmişse, insanlardan uzaklaşmak isterse, işinde verimli olamıyor ve sürekli kafası karışık olarak aile bağlarını da koparmışsa özlemek  ile ayrı kalmak arasında gidip geliyorsa yani duygusal çöküntü ve dalgalanmalar yaşıyorsa büyüden söz edilebilir.