İletişim ve Danışma Hattı: Tel: 0536 950 10 16 Türkçe

Canbar Büyüsü

Canbar Büyüsü

 

Değerli okurlar, çokça merak edilen bir büyü olan  canbar büyüsü ya da başka bir ifade ile  aşk büyüsünün en doğru halini öğrenebilmek en doğru bilginin verildiği platformdasınız. Bu büyü sıkça yapılır ancak canbar duası ile canbar büyüsünün aynı şey olduğunu çok az insan bilir. Canbar büyüsü ve/veya aşk büyüsü tüm ayrıntıları ile anlatılmaz. Aşamalar yerli yerinde yapıldıkça canbar büyüsü etkisini gösterecektir. Bu makalemizde canbar büyüsü ya da aşk büyüsü olarak bilinen büyünün nasıl yapıldığını aşama aşama öğreneceksiniz.

 

Canbar aşk büyüsü nasıl yapılır

 

Canbar büyüsünü yapmak için bazı araç gereçlere ihtiyacınız vardır. Sevilen talep edilen kişi ile seven talep eden kişinin birer adet biyometrik resimleri lazım olacak. Biyometrik dememizin sebebi, resimde sadece talep edilen kişinin açık ve net bir görüntüsünün olmasıdır. Kalabalık bir ortamda çekilen resim işe yaramaz. Çoğu insan buna gerek olmadığını sadece basit bir heykelin ya da tahtadan bir temsilin yeterli olabileceğini söylese de bu doğru değildir. Canbar büyüsü için gerekli diğer malzeme ise şöyledir: Canbar büyüsü yaparken kullanılacak vefk Vedüd esmasıdır. Tam olarak ne eksik ne fazla 999 kere vedüd ismi yazılacaktır.Bu esmai hüsna her iki resmin altına asılacaktır. Ayrıca günde 999 kere, talep eden kişinin de bu esmai hüsnayı okurken sevdiği kişinin hayalini gözünde canlandırması faydalı olabilir.

 

Böylece etkili bir çekim meydana gelecektir. Büyünün ne kadar sürede etkili olacağı konusunda kesin bir garanti yoktur. Ancak canbar büyüsünün daha etkili olabilmesi için medyum hocadan yardım almak gerekir. Neden yardım gerekir derseniz;  medyum hoca bu vefkin hazırlanma zamanını sizden daha iyi bilecektir. Astroloji haritanızı inceleyecek ve gezegenlerin pozitif enerjiler yaydığı zaman dilimlerini ortaya çıkaracaktır. Tam da o zamanlarda canbar büyüsü yazılmaya başlanacaktır. Böylece sevdiğiniz insan nişanlınız eşiniz size muazzam bir ilgi ile bağlanacaktır.  Büyü etkisinin daha hızlı olması için mutlaka uzman bir medyum hoca yardımı almanız önerilir. Yardım almadan büyüyü yapmaya çalıştığınızda tesir uzayabilir. Doğru zamanda büyünün yapılması gerekir.

 

Medyum - medyumefendi.com - Arama Kelimeleri

 

  • Canbar Büyüsü Yapılır
  • Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır
  • Canbar Büyüsü Gerçekmi 
  • Canbar Büyüsü Hakkında Herşey