İletişim ve Danışma Hattı: Tel: 0536 950 10 16 Türkçe

Adet Kanı Büyüsü

 

Adet Kanı Büyüsü Nedir

 

Adet kanı büyüsü ya da hayız kanı büyüsü kesin olarak etki gösteren bir kara büyü sınıfındaki büyülerden biridir. İnsanların kendilerine ait olan iradelerini değiştirmeye yönelik yapılan Ak büyü Kara Büyü ve kırmızı büyüler insanların düşüncelerini duygularını değiştirme etkisine sahiptir. Bu nedenle büyülerin etkisi binlerce yıldır devam etmektedir. Binlerce yıldır fiziksel alemde yapmak istediklerini başaramayan insanlar büyü yoluna başvurarak bunu başarabilmektedirler.

 

Büyünün etki gösterebilmesindeki önemli faktör büyü yapılırken çağırılan göreve çağrılan Cinlerdir. Bu varlıklar belli bir göreve sevk edilmek için tecrübeli bir Medyum hoca tarafından çağırırlar ve bu çağırma işlemi özel bir işlemdir. Hayız kanı büyüsünü bir çeşit papaz büyüsü sınıfındandır. Genellikle kadınların erkekleri kendilerine bağlamak için yaptıkları veya yaptırdıkları bir büyüdür. Evli bir erkeği kendine bağlamak isteyen bir kadın yine hayız kanı büyüsü veya Adet kanı büyüsü kullanarak kısa sürede emellerini gerçekleştirebilmektedir. Büyü yapılırken talep eden kadının kendi adet kanının kullanılması nedeniyle bu ismi almıştır bazı çevrelerce aybaşı kanı büyüsü olarak da bilinen Adet kanı büyüsü ya da hayız kanı büyüsü kullanılarak bağlanmak istenen erkek tamamen etki altına alınabilmektedir…

 

Çok çirkin şekilde yürütülen aşamaları vardır Öyle ki erkeği bağlamak isteyen kadın kendi hayız kanını kullanarak erkeğin yiyecek ve içeceğini karıştırarak o erkeğin iradesini tamamen kendi emri altına almak niyetindedir, hayız kanı büyüsünün çok kısa sürede tesir gösterdiği bilinmektedir. Erkekte çok ciddi duygusal depremler meydana gelir. Erkek Bu duygu değişimlerinin sebebini anlayamaz ve hayız kanı bir şekilde erkeğin bünyesine geçmişse ilgili kadına karşı muazzam bir ilgi ortaya çıkar sürekli olarak onun yanında kalmak ve onun emirlerini yerine getirmek için adeta bir köle moduna geçer. İradesi tamamen elinden alınmış olduğu için son derece zalimce bir büyü olduğu söylenebilir. Yeryüzünde Bir insanın iradesini elinden almak ona en büyük kötülüğü yapmak demektir.

 

 Hayız kanı büyüsü nasıl anlaşılır

 

Erkek, büyü yaptıran kadına ani bir ilgi duymaya başlar. Sanki sadece onun yanında iken nefes alabilecek gibi hisseder. Onunla zaman geçirmek için can atar. Erkek bu duygu patlamalarının nedenini sorgulamaz. Sorgulama ona kapalıdır. Eğer sorgulama yapmaya kalkışırsa büyü bozulur. Bu yüzden bu yol kapatılır. Kendi çevresinden uzaklaşmaya başlar. Varını yoğunu, ilgili kadına adamak ister. Hayatının geri kalanını onunla geçirmek ister. Bu yüzden çok tehlikeli bir büyüdür.

 

 Düşünce ve Duygu dünyasında birdenbire olumsuz değişimler nedir bu değişimlerin meydana gelir

 

Medyum - medyumefendi.com - Arama Kelimeleri

 

  • Adet Kanı Büyüsü Etkileri
  • Adet Kanı Büyüsü Yapanlar
  • Adet Kanı Nasıl Yapılır
  • Adet Kanı Büyüsü Kadınlar Kulubü