İletişim ve Danışma Hattı: Tel: 0536 950 10 16 Türkçe

Cinler Alemi

 

Cinler Alemi ve Büyü

 

Cinler alemi fiziksel dünyada bilimsel bir platforma oturtulmuş herhangi bir açıklaması olmayan bir alemi ve içindeki varlıkları temsil eder… Bazı insanlar cinlerden uzaylı yaratıklar diye bahs ederler bazılarıysa bunların varlığına inanmadıklarını söylerler. İnsanlar inansa da inanmasa da cinler vardır ve fiziksel aleme etkiler gönderebilmektedirler. Ömürlerinin 800 yıla vardığı da bir gerçektir. Bir cinin ömrü 800 yıla kadar çıkabilmektedir.

 

Cin çarpması nedir, Cinler nasıl çarpar

 

 Cin çarpmasının temel alameti ya da işareti ruh halinde meydana gelen bozulmalardır, kişinin konuşma bozuklukları kendi kendine konuşmaya başlaması birdenbire Duygu değişimlerinin meydana gelmesi ani gelen sinirlilik hali sebepsiz yere mantıksız konuşmalar, olaylar arasında mantık ilgili kuramamak olayları sağlıklı bir şekilde değerlendirememe gibi çeşitli belirtiler vardır. Yalnız kalma isteği Hatta bazen Sara nöbetine benzeyen nöbetler geçirmek de belirtiler arasında olabilir insanlar farkında olmadan cin adı verilen varlıkların üzerine küçük su-idrar yapabilieler veya besmele getirmeden Lavaboya kaynar su boşaltabilirler bu durumda farkında olmadan cin öldürmüş olabilirler. Bir odada Yaklaşık 100 tane cin yaşadığı düşünülmektedir gündüz uyuyan bu varlıklar gece faaliyete geçen her Sabah ezanına kadar faaliyetleri devam ederler. Bu nedenle ıslak yerlere girerken Örneğin banyo yapmadan önce hamama girilecekse besmele çekmek yararlı olabilir geziye pikniklerde bulduğunuz boş deliklere tuvaleti yapmamak faydalı olabilir. Siyah kedi ve Siyah köpek görüldüğü zaman onlara zarar vermemek gerekir. Bu öneriler Büyüklerimizden aldığımız önerilerdir.

 

Büyü yapmak ve cinler ile irtibat kurmak

 

 Büyü yapmanın esası bu varlıklarla irtibat kurmaya dayanmaktadır Yani bir Medyum hoca tarafından yazılan bir vefk varlıkları harekete geçirmeye yönelik bir amacı taşımaktadır bazen büyünün tutması Bu varlıkların görevini yerine getirdiği anlamına gelir yazılan bir vefkin tutmaması ise sevk edilen veya çağırılan cinlerin görevlerini yapmadığı anlamına gelmektedir. Bu durumda daha güçlü bir büyü ya da daha güçlü bir vefke başvurmak gerekir.

 

Cinler Fiziksel aleme etki edebilir.

 

Bu varlıklar için zaman-mekan sınırlaması yoktur. Yani onlar zamanın ve mekanın sınırlarının dışındadır. Ancak istedikleri zaman bu mekana gelip faliyet gösterebilirler. İnsanların konuşmalarını dinleyebilirler. Onlara çeşitli tesirler göndermeleri  mümkündür. Bu tesirleri alacak frekans moduna girmek için kişinin iyi bir medyum olması ve alıcılarının güçlü olması gerekir. Ruhlar da cinlerden farklı olarak farklı frekanslarda iletişim kurabilirler. Ruhlar ile yapılan irtibatlar ile cinler ile yapılan irtibatlar farklıdır. Ruhlar fiziksel alemde fiziksel olarak bir etki gösteremezler. Ancak iletişim kurabilirler. Ancak cinler ise canlı varlıklar olarak alemler arasında geçiş ve etki yapabilirler.

 

Medyum - medyumefendi.com - Arama Kelimeleri

 

  • Cinler Alemi 
  • Cinler Ne Yer 
  • Cinler Hakkında Ayetler
  • Cinler Hakkında Bilgiler
  • Cinler Neyden Yaratılmıştır
  • Cinler İnsanlara Neden Musallat Olur