İletişim ve Danışma Hattı: Tel: 0536 950 10 16 Türkçe

Cinler Kimlere Musallat Olabilirler

 

Cinler kimlere musallat olabilirler

 

Cinler genç kızlara iradesi zayıf insanlara musallat olabilirler. Özellikle genç bakire kızlara musallat olmaları çok görülen olaylardır. İradesi zayıf olan kavgacı isyankar insanlara da musallat olabilirler. Fiziksel aleme sızabilen bu varlıklar insan hücrelerinden adeta ışık olarak girebilirler ve beynin ilgili noktalarını işgal edebilirler. Zihin ekranına gönderilen anılar sesler görüntüler, bu varlıklar tarafından değiştirilebilir. Ruhlar ise cinlerden farklı varlıklardır. Onlarla da irtibat kurulabilir ancak onların fiziksel alemde yaptırım güçleri yoktur. Onlarla sadece bilgi alış verişi yapılabilir. Ülkemizde medyum aracılığı ile ruhlarla irtibat kuran kişi tıp doktoru Bedri Ruhselman, kainat ve nizam isimli kitabında ruhlarla olan ilginç konuşmalara yer vermiştir. Medyum aracılığı ile sağlanan irtibat, ruh tarafından sonlandırılabilir. Ancak cinlerle kurulan irtibat ise farklı bir frekansta olur. Onlar, ruhlardan farklı olarak fiziksel aleme müdahale edebilirler. Onlar, başka insanlara büyü yolu ile musallat edilebilirler.

 

Kara büyü ak büyü kırmızı büyü ile hazırlanan vefklerin amacı , belli bir görevi yerine getirmek için cin musallatını gerçekleştirmektir. İnsanların beyin hücrelerine yerleşerek onların sinir ağlarını ele geçirebilen bu varlıklar belli değerlerle frekanslar yayarak beynin çeşitli merkezlerini kontrol edebilirler. Kişinin karar verme mekanizmasını bozabilirler. Ona başkalarının görmediği görüntüler gösterebilir sesler işittirebilirler.

 

Cin çarpması nedir Cinler nasıl çarpar

 

 Önceki yazımızda da paylaştığımız gibi, Cin çarpmasının temel alameti ya da işareti ruh halinde meydana gelen ani keskin değişimlerdir,  kişide baş gösteren konsantrasyon bozuklukları, ani sinirlenme yada gülme, kendi kendine konuşma gibi ilginç eylemler gerçekleştirebilirler. Kişi titrer ve korkar. En ufak olaya beklenmedik tepkiler verebilir. Mantıklı olması beklenemez. Bir nevi deli niteliği kazanmış olur. İradesi onun elinden kısmen alınmış olduğu için ne yapacağı kestirilemez.

 

Kişide insanlardan uzaklaşarak tek başına kuytu yerlerde Yalnız kalma isteği Hatta bazen Sara nöbetine benzeyen nöbetler geçirme gibi sorunlar da ortaya çıkabilir. Büyü yapılan insanlarda bu tür değişimler meydana gelebilir. Kırda gezide piknikte, kuytu yerlerde, deliklere küçük su dökmek onları sinirlendirebilir. Hayatımızın her köşesinde yaşamlarını sürdüren fakat boyutları farklı olan bu varlıklar tıpkı radyo frekans bantları gibi, bizim algılayamadığımız frekanslarda varlıklarını sürdürürler. İnsan beyni bu frekansları algılamaya müsaittir ancak ilgili merkezin açılması gerekir.

 

Medyum - medyumefendi.com - Arama Kelimeleri

 

  • Cinler Alemi 
  • Cinler Ne Yer 
  • Cinler Hakkında Ayetler
  • Cinler Hakkında Bilgiler
  • Cinler Neyden Yaratılmıştır
  • Cinler İnsanlara Neden Musallat Olur