İletişim ve Danışma Hattı: Tel: 0536 950 10 16 Türkçe

Aşık Etme Duası

 

Aşık Etme Duası 

 

Aşık etme büyüsü yerine Aşık Etme Duası yapılırsa aynı tesir ortaya çıkar mı sorusu bize çok sorulan bir sorudur. Ancak şu hususu belirtmemiz gerekir ki Aşık Etme Duası hiçbir zaman Aşık Etme Büyüsü kadar etkili olmayabilir. Çünkü Aşık Etme Duası  sistemli bilinçli ve bir takım hizmetlileri araya koyarak onlara iş yaptırma gibi etkilere sahip değildir. “ Ne olur sevdiğim insan beni sevsin!” diye dua etmenin bir anlamı olmaz. Ancak güçlü dualar vardır ve onlar evrenin tüm işleyişini düzenini sarsabilecek güçtedir. Bu duaların ne olduğunu burada anlatmak yersizdir. Duaların çok güçlü olması nedeni ile bazı işlemler daha eklenerek; hem bu dualar hem de özel bir takım hizmetlilerin isimleri bir geometrik şekilden ibaret olan; bez metal parça bakır ya da başka bir materyal üzerine yerleştirilerek bir vefk hazırlanır. Bu da bir çeşit duadır. Fakat planlı sistemli ve bilinçli olarak yapılan bu duanın yaptırım gücü vardır.

 

Aşık Etme Duası Ne kadar Etki eder

 

Aşık Etme Duası nasıl yapılır merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Kimler aşık etme duası okur veya kimler aşık etme duası yapabilir, ve aşık etme duası ne kadar garantili olur nevinden sorularına cevaplar veriyoruz Bu özel duaların neler olduğunu burada ifşa etmek tehlikeli olabilir. Bu dualar bir  vefk içine yerleştirilir ve tesirler görülmeye başlanır.. Medyum Efendi Bey de bu özel duaları kullanarak bir takım varlıkları celbi muhabbet için sevk eder. Sevk işlemi vefkin bitiminden itibaren başlar ve bu işlem neticeleninceye kadar sürer.

 

Yuvasının Kurtulmasını isteyen kadınlar ve erkekler

 

Evrendeki her şeyin sahibi ve tasarrufta bulunan gücü Allah (c.c) olduğuna göre, hiçbir aracı olmadan da çok derinlemesine niyazları kabul edebilir. Duaların içten ve samimi olanları makbuldur. Söz gelimi bir aile dağılmak üzere ise, hem de şer bir nedenden dolayı dağılacaksa, mazlum taraf ellerini semaya kaldırarak dua edebilir.  Allah tüm duaları işitendir. Bir kimse, yanık bir kalp ile niyaz ettiğinde, dualarının cevapsız kalması düşünülemez. Ancak aşık etme duası gibi, “ Ya rabbi filanca insan bana aşık olsun!” diye dua etmek çok uygunsuz bir dua şeklidir. Ancak evli olan bir hanım, kendisini ve çocuklarını başka bir kadın için yüz üstü bırakmaya meyleden bir kocayı doğru yola hidayet etmek için ellerini semaya açabilir ve içten samimi bir şekilde duasını yapabilir. Kocasının kendisini ve çocuklarını sevmesini dileyebilir.

 

Medyum - medyumefendi.com - Arama Kelimeleri

 

  • Aşık Etme 
  • Aşık Etme Duası 7 Gün
  • Aşık Etme Duası 14 Gün
  • Aşık Etme Duası 21 Gün 
  • Aşık Etme Duası Kadınlar Kulubü