İletişim ve Danışma Hattı: Tel: 0536 950 10 16 Türkçe

Aşık Etme Büyüsü

 

Evlilik Büyüsü Nedir

 

İnsanlar bu dünyada doğar büyür yaşar evlenir neslini devam ettirmek üzere çoğalır sonra da yaşlanıp ölürler. Evlenmek her insanın temel güdüsüdür. Kadın ve erkek olarak yaratılan insanların – bir elmanın diğer yarısı gibi- birbirlerini tamamlamak üzere birleşmeleri adeta yaratılışın bir isteği gibidir. Fakat bazı insanlar, evlenip yuva kurmayı çok istedikleri halde, bir türlü evlenmek kısmet olmaz. Yaş ilerler ve talipler gittikçe azalmaya başlar. Evlilik büyüsü, evlenmek istediği halde kısmeti kapalı olan insanlar için yapılan bir büyüdür. Bu büyünün amacı hayırlı kısmet açmanın kapılarını aralamaktır. Evlilik büyüsü yaptıran insanların kısa sürede hiç beklemedikleri yerlerden kısmetlerinin açıldığı görülmektedir.

 

Pekiyi bu nasıl gerçekleşmektedir ?

 

Evlilik büyüsü bir vefk yazımından ibarettir, yani bu işte deneyimi olan uzman bir medyum hoca evlenmek isteyen kadın veya erkek için vefk hazırlar. Bazen sözlü nişanlı olup da bir türlü evlenemeyenler için engelleri kaldırmak üzere de evlilik büyüsü yapılabilir. Hazırlanan bu vefk kişilerin isimlerini ane adlarını doğum tarihlerini içerdiği gibi, evliliğin önündeki engelleri kaldırmak için göreve çağrılacak hizmetli adlarını da içerebilir. Büyünün etkisini göstermesi tamamen medyum hocanın deneyimi becerisi ilmine bağlıdır. Doğru zamanda doğru vefkin hazırlanması gerekir.

 

Bunun için burçlardan gezegenlerin kötü enerjilerini ve iyi enerjilerini yaydıkları zamanlar tespit edilir ve iyi zamanlar bulunarak saat dahi belirlenir. Sonra vefk yazımına geçilir. Evlilik büyüsü kişiye özel olarak yapılır. Başvuran sözlü nişanlı ya da birbirlerini seven insanların evlenmesi için 2 ayrı vefk de yazılabilir. Hatta bu vefkin etkisini uzun süre göstermesi için korunma vefki de eklenebilir. Vefk etkisini kısa sürede gösterir. Bazen yazıldıktan bir hafta sonra bile etkiler görülmeye başlar. Bazen de kişiye göre bu durum uzayabilir. Sonuçta evlilik büyüsü profesyonel medyum hoca için zor bir işlem değildir. Tutma ihtimali yüksek bir büyüdür.

 

Evlilik Büyüsü Kaç Günde Tutar

 

Evlilik büyüsü, eğer büyüyü yaptıran kişi üzerinde başka bir büyü etkisi yoksa bir haftaya kadar etkiler görülür. Ancak bu süre bir aya kadar da uzayabilir. Evliliğin önündeki engellerin kaldırılması için yapılacak işlemlerin tasarrufu; ilgili hizmetliye bağlıdır. Büyü yapılan kişinin çevresindeki insanlar da vefk işleminden etkilenirler. Birden bire akıl sır erdiremediğiniz olumlu olaylar etrafınızda gelişmeye başlar. Evlilik önündeki  engeller küçülmeye başlar. Bu da büyünün etkisidir.

 

Medyum - medyumefendi.com - Arama Kelimeleri

 

  • Aşık Etme Büyüsü Denenmiş 
  • Kendine Aşık Etme Büyüsü
  • Kolay Aşık Etme Büyüsü
  • Aşık Etme Büyüsü 7 Gün Etkili 
  • Aşık Etme Büyüsü 14 Günde Etkili
  • Aşık Etme Büyüsü 21 Günde Etkili