İletişim ve Danışma Hattı: Tel: 0536 950 10 16 Türkçe

Papaz Büyüsü

 

Papaz Büyüsü

 

Çok uzun bir zamandır papaz büyüsü nedir, nasıl yapılır, kimler ne için papaz büyüsü yapılır şeklinde çeşitlenen sorular almaktayız. Site içerisinde tüm büyüler ve etkileri hakkında bilgiler vermek üzere yazılar yayınladık ve yayınlamaya devam ediyoruz. Böylece büyü nedir gerçek manada tam olarak anlaşılması sağlanmış olacaktır. Bu günkü konumuz papaz büyüsü konusu…

Papaz büyüsü yanlış olarak papazlar tarafından yapılan büyü olarak bilinir ama bu bilgi yanlıştır, papaz büyüsü papazlar tarafından yapılmaz ayrıca papaz büyüsünün sadece kötü niyetler için yapıldığı da bilinir ki bu da yanlış bir inançtır.

 

Papaz büyüsü nedir

 

Büyü yapılacak hedef kişiden özel parçalar özel eşyalar alınarak büyü yapılıyorsa bu büyü papaz büyüsü sınıfına girer. Parça alınmadan yapılan bir büyü papaz büyüsü değildir. Parça alınmasının hikmeti nedir diye soracak olursanız, papaz büyüsünün en sıra dışı özelliği de budur; papaz büyüsü diğer büyülere göre kolay bozulamaz. Yapılması için özel işlemler gerekir. Bazen başka hayvan canlılarından da parçalar alınabilir.

 

Papaz büyüsü ve diğer büyüler

 

Papaz büyüsü diğer büyülerden ayrılmaktadır. Etkisi çok çabuk ortaya çıkar ve tesiri daha büyüktür. Sevk edilen cinler daha etkin hızlı ve odaklı çalışırlar. Böylece papaz büyüsü etkisini daha fazla gösterir. Daha masraflı olan bu büyü için hayız-adet kanı, tırnak saç resim kullanılabilmektedir. Başka bir medyum hoca tarafından bozulması kolay değildir. Ancak büyüyü yapan kişi bozabilir.

 

Papaz Büyüsü Kaç Günde Tesir Eder

 

Hedeflenen niyete göre, ve kişinin üzerinde başka bir büyü olup olmadığına göre; yıldızların negatif –pozitif etki zamanlarına göre bu etki süresi değişmektedir. Yoksa cinler aleminde görevlerin kolaylığı veya zorluğu söz konusu değildir. Etkiler sadece güçlü bir medyumun deneyimine göre de değişir.

 

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur

 

Papaz büyüsü bozma işlemi uzman bir medyum tarafından yapılabilir ve garantisi de yoktur. Garantili papaz büyüsü bozacağını iddia eden bir insan doğru söylemiyor demektir. Papaz büyüsü bazen Süryanice İbranice dil kullanılarak da yapılır. Böyle karmaşık dille yazılan büyünün bozulabilmesi için papaz büyüsünü bozacak kişinin de bu dilden anlaması gerekir.

 

Medyum - medyumefendi.com - Arama Kelimeleri

 

  • Papaz büyüsü nedir
  • Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır
  • Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur
  • Papaz Büyüsü Kaç Günde Tesir Eder