İletişim ve Danışma Hattı: Tel: 0536 950 10 16 Türkçe

Havas İlmi Nedir

 

Havas İlmi Nedir

 

Şüphe etmeden, suyun üzerinde yürüyeceğine tam bir imanla inanan bir insanın su üzerinde yürüyebileceği söylenir. Havas ilmi de yapan ve yaptıran için gerçek bir inanç gerektirir. Havas ilminin kullanılabilmesi ve başarı elde edilebilmesi, bazı şartlara bağlıdır. Mesela havas ilmi özel dualar gerektirir. Vefk yazma için kabiliyet ilim bilgi tecrübe ve neyi ne zaman yapacağını bilmeyi gerektirir. Havas ilmi bazı özel sayılarda bazı zikirler ve dualar barındırır. Vefk ilmi remil ilmi astroloji telekinezi gibi birçok ilmin yanı sıra, Arapça yazabilmek okumak ve anlamak, ebcet hesabına dönüşüm yapabilme becerisi göstermek de gerekir. Havas ilmini alan insanlar, daha önce yapılmış olan duaların ve tesirlerinin de farkında oldukları için, yeni araştırmalara gerek kalmadan sadece var olan bilgileri kullanarak bir şeyleri değiştirecek güçte vefk yazabilirler. Bu ilimlerle uğraşanlar medyum hocalardır. Medyum hocaları şaklabanlardan ayırmak gerekir. Zira onların havas ilmi olmadığı gibi, sağdan soldan duyduklarını okur söylerler ve hiçbir işte başarı elde edemezler. Bu ilme olan inanç da böylece azalmaya başlar.

 

Havas ilmi ile yapılabilecekler

 

Burç tayini, önemli kararların alınma zamanının tespit edilmesi, yıldızların şerefeleri , Ayın hangi burçta olduğunu bulma becerisi burçların içerdiği menziller burçların neyi ifade ettiği güneşin insanlar üzerindeki değişen etkisi hep astroloji ilmine girmektedir. Astroloji ilmini de bilmek Havas ilminin kuşattığı bir ilim alanı olması nedeniyle zorunludur. Ayrıca Havas ilmini bilmeye kendini adamış olan bir insan fizyolojik göstergelerinde bazı şeyleri anlattığını bilmelidir Yani bir insanın saçları alın yapısı göz kapakları kirpikler iyi kaşları kulakları dudakları Hatta dişleri o insanın karakteri hakkında bilgi vermektedir buna fizyonomi ilmi denmektedir.

 

 Havas ilmini öğrenmek isteyen insanlar çok derinlemesine Arapça dil bilgisini bilmek zorundadırlar ayrıca  Havas ilmi çerçevesinde okunan belli duaları bilmek Ruh ve cin davetleri hakkında bilgi sahibi olmak da gerekir. Havas gizli ilimleri adından da Anlaşılacağı gibi halka açık ilimler değildir, Bu ilmin içerisinde çok çeşitli ilimler yatmaktadır Örneğin astroloji manyetizma ve hipnotizma parapsikoloji remil İlhami ilmi Berhetiye ilmi gibi çeşitli ilimler havas ilminin içerisinde yer almaktadır. bunlar bilindikten sonra ki-Bunları bilmek için uzun yıllar boyunca deneme yanılma yoluyla muska-vefk yazmak gerekir- bunlar bilindikten sonra insanlara yardımcı olmak amacıyla kısmet açmak sevgiyi muhabbeti arttırmak dostlukları pekiştirmeye kötü Enerjileri savunmak insanların işlerini kolaylaştırmak niyetiyle çeşitliliği reçeteleri hazırlanabilir.

 

Medyum - medyumefendi.com - Arama Kelimeleri

 

  • havas ilmi nedir günah mıdır
  • havas ilmi kitapları
  • havas ilmi duaları
  • havas ilmi nasıl öğrenilir
  • havas ilmi nedir ve hangi konuları içerir
  • havas ilmi nedir sorularla islamiyet