İletişim ve Danışma Hattı: Tel: 0536 950 10 16 Türkçe

Hüddam İlmi Nedir

 

Hüddam İlmi Nedir

 

Kısaca hizmetli cin olarak da tarif edilebilen hüddam, insanın yapamadığı güç yetiremediği zaman ve mekan kısıtlamaları ile engellenen insanın yetişemediği alanlara yetişebilen, toplulukları dinleme imkanı olan, şekilden şekle girebilen yani fiziksel aleme giriş yapabilen varlıklar olarak insanlara hizmet edebildikleri gibi; bu varlıkların kötülük için çalışanları da vardır ki bunlar da şeytana hizmet ederler. Vicdan insanın iç sesidir. Vicdan hiçbir zaman kötüyü tembihlemez. Ancak bir insan iç sesinin kötülüğe meylettiğini söylüyorsa bunda cin etkisinin olduğu açıktır. Yani cin varlığı, insanın vicdanının önüne bir perde gibi gelir ve ona kötülükleri fısıldayabilir.

 

Büyü ve hüddam

 

Büyü vefk yazılması olarak tarif edilebilir. Vefk yazılarak büyü gerçekleştirilir. Vefk içerisinde hüddamların özel bilinmeyen gizli isimleri de ebcet hesabıyla çevrilerek geometrik şeklin içine yerleştirilebilir. Büyünin etkisin göstermesi için çağrılan hüddamın sevdiği kokular buhurlar ve yağlar da kullanılabilir. Bu da medyum hocanın becerisine bilgisine bağlıdır. Bir de kara büyü olarak kötülüğe hizmet eden hizmetli yani hüddamların göreve sevki söz konusudur. Haram olan yağlar kokular hayvan pislikleri kullanılarak ya da büyü yapılan kişinin pislikleri kullanılarak kötülük yapmak amacıyla büyü yapılabilir. Bu tür büyülere de kırmızı büyü ya da kara büyü denir. Eşya kullanıldığı için papaz büyüsü olarak da isimlendirilirler. Farklı amaçlara hizmet ederler.

 

Cin Çağırma

 

Yeryüzünde milyonlarca hatta milyarlarca cin varlığını sürdürür. Boyut farklı olduğundan onları görmeyiz. Karıncaların ayak sesleri de vardır ancak bu frekans aralığı bize lazım olmadığından kulaklarımız bu sesleri almaz. Frekans bant aralığının altında kalır. Cinler de maddi gözümüzle görülebilen varlıklar değildir ancak; beyindeki bazı noktalar açılırsa bunlar (mantra ya da zikir ile açılabilir) kişiye görülebilirler. Trans haline geçen medyumlar bunlarla ve hatta başka frekanslarda varlığını sürdüren ruhlarla da iletişim kurabilirler. Cin çağırma işlemi büyük bir cesaret ister. Kişinin akıl sağlığını kaybetmesi mümkündür. Ancak bu alanda uzun yıllar çalışmalar yapan özel eğitim alan medyumlar bu işle uğraşabilirler. Doğru yöntemlerle çağrılan cinler hüddam ya da hizmetli olarak çalışırlar ancak yanlış ve eksik yöntemlerle yapılan çağırma musallata neden olabilir.

 

Medyum - medyumefendi.com - Arama Kelimeleri

 

  • hüddam ilmi nasıl öğrenilir
  • hüddam nasıl elde edilir
  • hüddam daveti
  • hüddam nedir ne işe yarar
  • ayet el kürsi kullanarak hüddam
  • hüddam çağırma