İletişim ve Danışma Hattı: Tel: 0536 950 10 16 Türkçe

Yıldızname Falı Bakımı

 

Yıldızname Falı Nedir

 

Kişinin doğum tarihi baz alınarak ve tam doğum saati de dikkate alınarak hangi burçtan olduğu bulunabilir. Burçların önemi kişinin seciyesinin kaderinin meyilli olduğu fobilerin hobilerin olaylara yaklaşımının, hangi burçlarla barışık olduğunun bilgisine kadar her şeyi kapsar. Nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığı da burçlardan ve fizyonomi ilmi yoluyla fizyonomisinden anlaşılabilir.  Yıldızname insanların önünde onları bekleyen belaları hastalıkları ortaya çıkarabilen bir harita olarak kullanılabilse de  dünya üzerinde bu işi hakkıyla yapabilecek insan yoktur veya bir elin 5 parmağını geçmez. Bu alanda gerçek bir uzman olan bige Sri yukteswar Giri Hindistan kökenli bir kriya yoga ustası olarak kaleme aldığı “ The Holy Science “ kutsal bilim kitabında; tüm dünyanın yıldız haritasını önümüzdeki 200 bin yıl için çıkarmış ve kitap İngilizce olarak yayınlanmıştır.

 

Kitabın içerisine bakıldığında büyük bir zaman diliminin daire içerisinde çeşitli dilimlere ayrıldığını görüyoruz. Beşeri olarak değil tüm insanlığı bekleyen küresel olaylar, gelişmeler felaketler bu haritada açıkça gösterilmektedir. Buna mukabil, bu kitapta bireysel olarak kişilerin başına gelmesi muhtemel olayların  yıldızname den ortaya çıkarılması için ayrı bir harita çıkarmak gerekir.  Haritayı hakkıyla çıkaracak astrolojik ilme sahip olan bir insan, kaderin net açılımını yapamaz, bu ilim Allah katında gizlidir. Burada bahsedilen şey, astroloji haritasında, kişinin meyilli olduğu hastalıklar, gezegenlerin durumlarına göre yaydıkları enerjilerin pozitif –negatif oluşları ve zamanları ortaya çıkarılabilir. Kişinin sahip olduğu gizli yetenekler ortaya çıkarılarak o alana sevk edilebilir. Böylece kişi insanlığa ve kendine daha faydalı olacak işler yapabilir.

 

Yıldıznamesine bakılarak kişinin hangi burçlarla düşman hangileri ile dost olabileceği de ortaya çıkarılabilir. Böylece kişi evlenmek gibi bir karar aldığında, eşinin burcunu da dikkate alabilir. Çünkü yaşam boyunca hayatını birleştireceği bir insanı seçmek için böylesi değerli bir bilgiyi kullanmak akıllıca olabilir .Burçlar ilmi ve fizyonomi ilmi verilerine bakılarak, kişinin hobileri fobileri dünyaya bakış açısı olayları değerlendirişi, zekası meyilli olduğu hastalıklar da ortaya çıkarılabilir. Fakat astroloji geniş bir ilimdir ve bu alanda kişinin bilgili olması gerekir.

 

Medyum - medyumefendi.com - Arama Kelimeleri

  • Yıldızname Bakımı
  • Yıldızname Burçları
  • Online Yıldızname Falı Bakımı
  • Yıldızname Falı Bakan Medyumlar
  • Yıldızname Falı Bakan Hocalar
  • Medyum Ücretsiz Bakım
  • Ücretsiz Yıldızname Bakımı Yapan Medyumlar
  • Ücretsiz Yıldızname Falı Bakan Hocalar