İletişim ve Danışma Hattı: Tel: 0536 950 10 16 Türkçe

Su Falı Bakımı

 

Su Falı Bakımı Nedir

 

Medyumlar büyü yaparken veya vefk hazırlarken bazı materyallerden faydalanırlar bu materyaller arasında, tarot kağıtları kaşık bakır levhalar, tütsüler yağlar olabileceği gibi , hayvan atıkları remil   ve hatta su falı bakımı amacıyla kullanılan Saf su dahi olabilir. Su  falı bakımı ne kadar gerçekçi sonuçlar verir diye soracak olursanız en az Toprak bakımı tarot veya Yıldızname bakımı kadar etkisi olduğunu söyleyebiliriz.  Medyum hocalar su bakımı yaparken Bazı özel tütsüler kokular ve yağlar kullanırlar. Berrak görüş için safran da kullanılmaktadır ve bazı Safran gibi pahalı maddeler pahalı maddelerdir, bu maddeler kullanılarak su falı bakımı yapılmaktadır. Bu nedenle su bakımı basit ücretsiz bir bakım değil gerçeklik payı oldukça yüksek oranda olan su bakımı en az tarot bakımı Kadar doğru veriler  ortaya çıkarabilir... Su bakımının doğru neticeyi verebilmesi için suya bakan kişinin son derece temiz kalpli olması gerekir su doldururken hazırlanmış suya bakarken iyi niyetli davranmak ve bakım işlemini yapılacak olan kişinin tam bir dengeli ruh  hali içerisinde olması yüksek bir konsantrasyona sahip olması gerekir.

 

Su bakımı işlemini kimler yapar

 

Genellikle medyum hocalar su bakımı yaparlar doğru veriler sunduğu için bakımlar arasında çok önemli bir yere sahiptir. Su bakımı nasıl yapılır sorusunu merak edenler için hatırlatalım; ilgili hizmetlilerle irtibat kurabilmek ve onların getirdiği görüntülerin suya net bir şekilde yansıtılması için öncelikle irtibat sağlanması gerekiyor. Su, tam bir ekran olarak kullanılıyor. Çağrılacak olan hizmetliye sorular sorularak cevapların görüntüler halinde suya yansıtılması sağlanıyor. Sırf bu yolla bilgi alınabilecek cinler vardır. Bunlara su cinleri adı verilir ki bunlarla irtibat için önceden hazırlık yapılmalı ve bir çok dua- şifreli sözcük kullanılmalıdır.

Su falı oldukça zor bir faldır ve suya bakacak olan kişinin bilgili yüksek konsantrasyona sahip olmasını gerektirir. Yani su falı bakımı herkes tarafından yapılabilecek bir iş değildir. Su bakımı yapılacak alanın gereksiz enerjilerden arındırılması da gerekir. Genellikle ortaya çıkarılan veriler büyük oranda doğru çıkmaktadır.

 

Medyum - medyumefendi.com - Arama Kelimeleri

 

  • Su Falı Bakımı 
  • Su Falı Bakan Medyumlar
  • Su Falı Bakan Hocalar
  • Su Falı Nasıl Yapılır 
  • Su Falı Bakan Yerler
  • Su Falı Duası Nedir