İletişim ve Danışma Hattı: Tel: 0536 950 10 16 Türkçe

Tarot Falı Bakımı

 

Tarot Falı Bakımı Nedir

 

Çok eski zamanlardan beri kullanılan gelen Tarot falı toplamda 78 kattan oluşmakta tarot desteleri ise iki kısma ayrılmaktadır bu kartların 22 si küçük sırları ortaya çıkarmak için kullanılırken daha büyük sırlar için 56 kartlık kısım kullanılmaktadır. Tarot kartları Saraylı kartlar kupalar kılıçlar Asalar ve tılsımlardan oluşan şekilli resimli kartlar Iğdır kartlar üzerinde simgeleri vardır ve bu simgelerin yorumlayacak olan kişi Medyumdur, çok farklı kültürlerde bin yılı aşkın zamandır Tarot falı kullanılmaktadır son zamanlarda televizyonlarda sadece tarot falına kullanarak bakım yapan medyumlar ortaya çıkmıştır. Fakat tarot kartlarının doğru bir şekilde yorumlanması herkes tarafından başarılabilecek iş değildir.

 

Tarot Falı veya tarot kartları bizlere hangi konularda bilgi verir

 

Tarot kartlarına bakılarak kişinin aşk yaşamını evlilik hayatı para durumu kısmetleri, ileride girişeceği işler  kısmen de olsa ortaya çıkarılabilir bu konu hakkında yorum yapmak medyumun hayal gücüyle de doğru orantılıdır. Kişinin aşk hayatının nasıl ilerleyeceğini ya da parasal durumunun nasıl bir şekil alacağı  evli ise evlilik ilişkisinin nasıl ilerleyeceği gibi sorulara Tarot falı bak alarak cevap  verilmektedir.

 

Tarot falı ile geleceği tahmin etmek

 

Sadece bu kartlara bakarak Geleceği tahmin etmek esasında Yüzde yüz doğru sonuç vermez. Daha çok var olan durum hakkında bilgi verilebilir tarot açılımları arasında Mandala açılım Yıldız açılım yaşam ağacı açılımı gibi çeşitli açılımlar vardır. Gezegensel açılımı tarifini Yapacak olursak insanın seciye karakter kişiliğini ortaya çıkarır veya temsil eder Yıldız açılımına baktığımızda kişinin Merak ettiği cevabını aradığı soruların cevapları aranmaktadır. Mandala açılımına baktığımızda aşk ve cinsellik yaşamla ilgili durumlar ortaya çıkarılmaya çalışılır yaşam ağacı açılımında ise kişiyi bekleyen çeşitli durumlar ortaya çıkarılmaya çalışılır. Tarot falı bakılmadan önce kişinin niyetinin net olarak ortaya çıkarılması kağıtların durumunun dizilimini ve ifade ettiği bilgiyi etkileyecektir Bu yüzden karmaşık niyetlerle değil net bir niyetle tarot falına bakılır. Eğlenceli bir fal olan tarot falı sosyal ortamlarda eğlenceli vakit geçirmek için de kullanılabilir.

 

Medyum - medyumefendi.com - Arama Kelimeleri

 

  • Tarot Falı Aç
  • Tarot Bakımı
  • Tarot Falı Nasıl Bakılır
  • Tarot Falı Bakan Medyumlar
  • Ücretsiz Tarot Falı Bakımı