İletişim ve Danışma Hattı: Tel: 0536 950 10 16 Türkçe

Kurşun Dökme

 

Kurşun Döktürme Nasıl Yapılır

 

Evde veya yaşam alanlarınızda meydana gelen negatif Enerjileri def etmek için hastalıkları kaza ve belaları uzaklaştırmak için kurşun dökülebilir, kısmeti kapalı olan genç kızlar bunu açmak için kurşun dökebilirler işleri yolunda gitmeyen ve hep terslikler ile karşılaşan insanlara Kurşun döktürmek kötü Enerjileri üzerinden attırabilir. Hayatta herhangi bir alanda başarı elde etmek isteyen insanlar yine eski adetlerden biri olan kurşun döktürme uygulamasını yaptırabilirler. Evde veya işyerinizdeki eski eşyalarının sizin üzerindeki negatif etkilerini yok etmek için yine kurşun döktürme eylemi yapılabilir. Psikolojik olarak kendisiyle barışık olmayan ruhsal olarak kendini iyi hissetmeyen öz güveni olmayan sürekli olarak kendini şanssız hisseden insanlar kurşun döktürebilirler.

 

Kurşun döktürme Yararları

 

 Böylece üzerindeki negatif Enerjileri uzaklaştırmış olurlar, kurşun döktürme yüzlerce yıldır dünyanın bütün coğrafyalarında yapılan bir uygulamadır. Halk dilinde nazardan korunma nedeniyle yapılan bir uygulama olan Kurşun dökme uygulaması esnasında içi boş bir uygulama değildir Çünkü astroloji ile yakından ilgili olan insanlar bilirler ki dünyamızın etrafında kendi yörüngelerinde dolanan gezegenlerin yaydığı negatif ve pozitif enerjiler vardır. Bu enerjilerin etkilerini noktasal olarak bireyden uzaklaştırmak veya yakınlaştırmak için çeşitli değerli taşlar takma kolyeler takma veya kurşun dökmek gibi faaliyetler yapılmaktadır ve bu uygulamaların yararlarını da görülmektedir. Birçok insan Başka insanlara nazaran giriştiği Her işte başarabileceği halde başarısız sonuçlarla karşılaşıyor.

 

 ise bu insanın üzerinde negatif olumsuz enerjiler var demektir, bu Enerjileri uzaklaştırmak için kurşun döktürmek yararlı olabilir. hatta kurşun döktürme eyleminden sonra 2 Karat değerinden daha küçük olan değerli taşlarla bezenmiş yüzük kolye takılabilir. Bu inanç batıl bir inanç olarak görülse de aslında birçok negatif enerjinin uzaklaştırılmasında işe yaradığı görülmektedir. Yalnız kurşun döktürme İşini iyi yapan insanların deneyimli olması daha gerekmektedir. Bu işte uzmanlaşmış kişilerin kurşun döktürmesi yararlı olmayabilir. Çünkü bu uygulamanın belli aşamaları vardır. Anadolu'da genellikle Nazar etkisini uzaklaştırmak için Kurşun döktürme eylemi gerçekleştirilir. Bazı durumlarda tıbbi müdahalelere rağmen herhangi bir iyileşme sağlayamayan insanların üzerindeki negatif etkileri yok etmek için yine kurşun döktürme yapıldığı görülmektedir.

 

Medyum - medyumefendi.com - Arama Kelimeleri

 

  • kurşun döktürmek günahmı
  • kurşun dökme indir
  • kurşun döktürmek için kurşun nereden alınır
  • kurşun dökmek şekilleri
  • kurşun döktürmek nasıl yapılır
  • kurşun döktürmek ne işe yarar
  • kurşun döktürmek istiyorum
  • kurşun dökmek bilimsel