İletişim ve Danışma Hattı: Tel: 0536 950 10 16 Türkçe

Kahve Falı Bakımı

 

Kahve Falı Bakımı Nedir

 

Kahve falı çok eski bir gelenek olarak devam etmektedir kahvenin içerisindeki kahve fincanının içerisindeki  şekillere bakarak yorum yapmak şeklinde bakılan kahve falı fincan dibindeki şekiller dikkate alınarak bakılmaktadır. Örneğin fincanın dibinde birçok şekil ortaya çıkabilmektedir bu şekiller arasında anahtar ampul altın Alev Akarsu akrep ağaç bahçe balon Başak bardak baston balık ağı bal peteği badem cetvel cezve cibinlik civciv herhangi bir cinsel organ ceviz cenaze Cübbe cüzdan hayvan veya herhangi bir nesne görülebilmektedir.

 

Bunların hepsinin ayrı ayrı yorumları vardır mesela kahve dibinde fincan ampul şeklinde ortaya çıkarsa kişinin sıkıntılarının biteceği şeklinde yorumlanabilir. Ahtapot şekline benzer bir şekilde ortaya çıktığında kişinin önümüzdeki günlerde karmaşık işlere girişeceği şeklinde yorum yapılabilir. Örneğin fincan dibinde bir akrep şekli görmek kişinin sağlığının tehlikeye gireceği  şeklinde yorum yapılabilir. Bazı kişiler akrep gördükleri zaman Aile içerisinde geçimsizliklere ne olacağı şeklinde yapabilirler. Örneğin kahve fincanında ağaç görülüyorsa kişinin giyimine ve süslenmesine önem vermesi gerektiği şeklinde yorum yapılır kahve fincanın dibinde alyans benzeri bir halka görünürse kişiyle sevdiği arasındaki ilişkilerin bozulacağı yönünde bir tahminde bulunabilir. Ekmek şekline benzer bir şekil görüldüğünde kişinin maddi düzeyinin yükseleceği yönünde tahmin yapılabilir.

 

Kahve falı

 

Eğlenceli bir sohbetin vazgeçilmez unsuru olan kahve falı güzel ve eğlenceli zaman geçirmek için iyi bir yoldur. Verilerin kesin gerçekliği yoktur. Görülen şekillerin yorumlanması tamamen kahve falına bakan kişinin hayal gücüne bağlıdır. Mesela görülen nesnelerin ve hayvan şekillerinin yorumlanmasında görülen hayvan şekillerinin tabiatı baz alınır. Kahve fincanının dibinde yılan şekli görmek iyiye yorulmaz. Ancak bir kuş görmek, kişinin sıkıntılarının giderileceği kişinin özgür kalacağı çağrışımı yapılabilir. Timsah şekli görüldüğünde kişinin bu sevilmeyen hayvan hakkında iyi yorumlar yapması mümkün değildir. Yorumcu kahve falında timsah şeklini gördüğünde hemen size kötü bir haber alacağınızı söyler.

 

Çekim Yasası ve Kahve Falı

 

Bir kimseye 40 kez  deli derseniz o kişi deli olur sözü yaygın bir sözdür. Kişiyi bir olaya şartlandırdığınızda o kişi şartlandığı olaya doğru bir çekim içine girer. Misal, kişiye 3 ay içinde hastalanacaksın, falında görülen budur derseniz ve kişi size tam olarak inanırsa, o kişi kendini hasta olmaya şartlandırır ve hastalıkla ilgili tüm titreşimleri kendine çeker. 3 aya varmadan da hastalanır. Sonra da fal doğru çıktı der. Halbuki bizzat kendisi, kendi kendini hasta olmaya şartlandırmıştır.

 

Medyum - medyumefendi.com - Arama Kelimeleri

 

  • kahve falı sözlüğü
  • kahve falı nasıl bakılır
  • sanal kahve falı falcı bacı
  • ücretsiz fal bak
  • su falı bak
  • kahve falı bakma teknikleri